Esenyurt Vestel klima servisi


Esenyurt Vestel klima servisi hizmetleri. Tamamen yerli üretim olan Vestel klimalar için firmamız özel teknik servis hizmetini sizlere sunuyor.

Esenyurt Vestel klima servisi

Vestel klimalar konusun da uzman teknisyenlerimiz sayesinde bu senede İstanbul’un altını üstüne getireceğiz. Özellikle yaz aylarında ki yoğun çalışmalarımızdan dolayı şimdiden önlemimizi aldık. Bu önlemler yedek parça stoğu ve personel sayısın daki artış. Esenyurt Vestel klima servisi öncelikli hedef olarak müşterilerinin memnuniyetini benimsemiş bir kuruluştur. Vestel’in elektronik ürünlerine yaptığı yatırım Türkiye’mizde bilindiği kadar diğer Ünle’lerde de bilinmekte. Biz de bu büyük markaya yakışır şekilde özel Vestel klima servis hizmeti sağlıyoruz. Havaların ısınmasıyla yoğun bir sıcaklık ve nem artışı olmasından dolayı klimalar çalışmaya başladı. Vestel klima çeşitleriniz ne olursa olsun, Vestel split klima, Vestel salon tipi klima, Vestel kaset klima, Vestel VRF klima ve diğer saymadığımız hangi model olursa uzman personellerimiz hepsine müdahale edebilecek teknik donanıma sahiptir.

Yaz aylarından önce Vestel klimalarınızın bakımı da yine bakım ekibimiz tarafından özenle ve titizlikle yapılır. Bakımı yapılan Vestel klimanın enerji tüketimin de azalma ( Faturada düşük fiyat ) ve verim konusun da daha iyi soğutma sağlayacaktır. Esenyurt Vestel klima servisi, Esenyurt bölgesinde ve komşu bölge’lerde ikamet eden Vestel klima kullanıcılarına aynı gün Vestel klima servis hizmeti sağlamaktadır. Özellikle yoğun geçen yaz ayların da bile müşterilerimizi mağdur etmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Unutulmamalıdır ki müşterilerimiz bizlerin bu sektörde var olmasının başlıca sebebidir.

Arıza yapan Vestel klimalarınızın tamiri ve onarımı yine yerinde yapılır. Eğer klimanızın değişmesi gereken bir parçası varsa yerinde değiştirilir. Değiştirilen klima yedek parçası Vestel’in kendi fabrika çıkışlı orjinal yedek parçalarından oluşuyor. Firmamızın değiştirdiği Vestel klima yedek parçaları firmamız tarafından 1 yıl garanti kapsamına dahil edilmektedir. Avrupa yakası Vestel klima servisi firmaları içinden en çok tercih edilen servis olarak kalitemizi her zaman en üst seviyede tutuyoruz. Kalitemizden ödün vermeden bu yaz’da çalışmalarımız devam edecektir. Yoğunluk olmasına rağmen biz müşterilerimize verdiğimiz sözün her zaman arkasın da durduk ve durmayada devam edeceğiz.

Diğer bir bölgemiz olan Avcılar Vestel klima servisi makalemizi okumak için tıklamanız yeterli olacaktır.

Etiketler:, , , , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>