Etiler Vestel Klima Servisi


Vestel Klima Servisi Etiler şubemiz hizmet vermeye devam ediyor. Oldukça nezih bir semt olan Bebek’deki müşterilerimizin sorunlarını yerinde çözmek ve gereken itinayı göstermek için servis olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İstanbul’da Vestel marka ve model klimalar üzerine hizmet veren Klima servisimiz çalışmalarını sıcak yaz aylarında aksatmadan sürdürüyor. Klima gaz şarjı, Klima bakımı, Klima montaj demontaj, Klima söküm takım işlemleri firmamız teknisyenleri tarafından itina ile yapılmaktadır. Firmamızda aynı zamanda orjinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Firmamızda 2. el klima alınıp satılmaktadır. İkinci el klima almak veya satmak isterseniz servisimizi arayarak gerekli fiyatları alabilirsiniz. Firmamız tarafından satılan ikinci el klimalara 1 yıl garanti veriyoruz. 2. el Vestel klimalar çok eski klimalar değildirler.

Sıcak geçen yaz ayında oldukça ihtiyaç duyulan klimalarınız soğutmuyor ve sadece üfleme yapıyorsa klimanızın ya gazı bitmiştir yada fan motoru devreye girmiyor demektir. Bu gibi durumlarda hemen servisimizi aramanızı öneririz. Aksi halde klimanızı bu şekilde çalıştırmanız daha büyük sorunları tetikleyebilir.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>