İkinci el vestel klima satışı


İkinci el vestel klima satın almak isteyen müşterilerimizden aldığımız talep üzerine bu makaleyi yazma gereği duyduk değerli ve önemli vestel klima kullanıcıları veya vestel klima sahibi olmak isteyen müşteri adaylarımız.

İkinci el, 2. el vestel klima almak isteyen değerli insanlar, Öncelikle ikinci el klimalarımız çok eski klimalar değillerdir. En eski 2. el vestel klimalarımız 4 yıllık bazen 5 yıllık vestel klimalar olmakla beraber satışı yapılan vestel marka ve model klimaların 2. el de olsa firmamız tarafından 1 yıl firma garantisi ile müşterilerine satılmaktadır.

Bir yıl içerisinde arıza yapan ve bozulan sattığımız 2. el klimaların yedek parça değişimini ve tamir işlerini kullanıcı hatası olmadığı sürece ücretsiz değişimini gerçekleştiriyoruz. Eğer klima kullanıcının hatasından dolayı arıza yaptıysa o zaman tespit edilen arıza ücreti müşterilerimizden talep edilir ve ücretli hizmet sunmak zorunda kalacağız.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>