İstanbul vestel klima servisi


Vestel klima servisi İstanbul genelinde klima üzerine her türlü hizmeti siz değerli müşterilerine sunmaya devam ediyor. Türkiye’nin yerli teknoloji devi olan Vestel oldukça dayanıklı beyaz eşyaları ve diğer ürünleri ile Dünyan lideri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

İstanbul gibi büyük bir metropol de vestel klima servisi hizmetleri sunan firmamız Vestel marka ve model bütün klimalara yerinde müdahale etme kapasitesine sahip yedek parça stoğuna sahiptir. Evlerinizde veya iş yerlerinizde kullandığınız klimaların arızaları mümkün olduğunca yerinde bakım ve tamiri yapılır. Eğer daha büyük bir sorun varsa o zaman klimanız uzman personellerimiz tarafından sökülerek atölyemize alınır ve burada birkaç işlemden geçirildikten sonra en kısa sürede arıza tespiti yapılarak  onarılır ve çalışır halde yerine montajıda yapılır.

Vestel Türkiye’nin en büyük teknoloji devi ve bu büyüklüğü ürettiği ürünlerin dayanıklılığı ile zaten bilinmekte ve müşterilerinin memnuniyetide görülüp duyulmakta. Bizlerde vestel klima servisi olarak bütün müşterilerimize güler yüzlü ve memnun kalacakları hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Etiketler:, ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>