Klima servisi


İstanbul anadolu ve avrupa yakası klima servisi hizmeti sunuyoruz. Kış aylarında ısınmak içinde kullanılan vestel klimalarınızın ısıtmama durumunda servisimiz sizlere her türlü teknik desteği sunmaktadır. İstanbul’un neresinde olursanız olun firmamız tarafından çeşitli ilçelerde oluşturulan şubelerimiz aracılığı ile aynı gün servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bizleri günün erken saatinde arayan müşterilerimiz vestel klima servisi hizmetlerinden aynı gün yararlanmak için daha avantajlı konumda olacaklardır. Kışın kombiniz evinizi iyi ısıtmıyorsa klimalarınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Isınmak için kullandığınız vestel marka ve model klimalarınızın da yaz öncesi periyodik bakımını yaptırmanız önemle rica olunur.

Aynı şekilde kış öncesi bakımı ve genel kontrolleri yapılan klimalarınızın yaz önceside genel olarak periyodik bakımını yaptırmanız sizlerin her açıdan faydasına olucaktır.

Etiketler:, ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>