Klima sökme ücreti


Klima sökme ücreti ne kadar ? Bugün sizlere klimaların sökme ücretleri hakkında bilgi vereceğiz. Klima demontaj ücretleri firmaya göre değişmektedir.

Vestel klima servisi

Klima sökme ücretleri yani demontaj ücretleri serbest piyasada çok farklı şekilde fiyatlandırılmaktadır. Ama biz Vestel klima servisi olarak var olan çizgimizi her zaman koruduk ve korumaya da devam edeceğiz. Vestel klima servisi olarak vestel klima söküm işlemleriniz en iyi şekilde yine en iyi fiyata tarafımızca yapılmaktadır. Vestel klima demontaj ekibimiz sayesinde Vestel klimalarınız uzman eller tarafından titizlikle sökülsün. Klima söküm işi basit bir işlem değil aksine çok önem isteyen bir işlemdir. Bu önem neler mi ? Sizlere biraz bahsedelim. Öncelikle klimanız veya klimalarınız sökülmeden önce, Klimalarınızın içindeki gaz toplanarak muhafaza edilir. Eğer klimanız çok eski değil ise üzerindeki bakır borusu yine titizlikle sökülür ve kırılmamasına, çatlamamasına titizlikle dikkat edilir. Bir çok klima servisi bu işlemleri montaj sırasında daha fazla para almak için bu hassasiyeti göstermeyerek gelişi güzel klimanızın söküm işlemini gerçekleştirir.

Klima sökme ücreti ise klimaların sayısına göre değişir. Toplu klima sökme işlemlerin de fiyatlarımız da gayet uygun fiyatlandırmalarımız teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Klima sökme ücreti serbest piyasa olduğu için net ve sabit bir ücret belirlenmemişir. Ama biz Vestel klima servisi elimizden geldiği kadar fiyatlarımız ile müşterilerimizi zorlamayarak kolaylık sağlıyoruz. Vestel klima sökme ücreti hala daha geçen senenin fiyatları ile yapılmaktadır. Yaz aylarında uyguladığımız kampanyalarımız ile yine müşterilerimizin tercih ettiği servis olmayı amaçlıyoruz. Klima sökme işleminin yanında vestel klima servisimiz aynı zaman da klima takma yani klima montaj işlemleri de gerçekleştirmektedir. Demontaj ekibimizin aynı zaman da montaj ekibi de olduğunu belirtmek isteriz. Topluca yapılacak klima işlemlerin de fiyatlandırmalarımız son derece ugun fiyatlarla ve faturalı yapılmaktadır.

İstanbul Vestel klima servisi, Uzun yıllardır bu piyasanın içinde olan ve tecrübesi ile müşterilerine güven veren servisimiz diğer servislerin aksine güler yüzlü hizmet anlayışını lafta değil, Gerçek mana da benimsemiştir. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesin de uzun yıllardır bu sektörün için de varlığımızı herkeze ıspatladık.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

One Response so far.

  1. Büşra diyor ki:

    Klima sökme ücretleri neden hep farklı farklı acaba. Bunun bir orta yolu olsada klima sökme ücretleri aynı olsa. her servis farklı fiyat veriyor kafamız karışıyor. vestel klimam var taşındığım için söktürmek istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>