Vestel Bio Plus 24 A klima


Evet değerli Vestel kullanıcıları, Bu yazımızda sizlere Vestel Bio Plus 24 A klima hakkında ve teknik özelliklerine dair bilgiler vererek daha iyi bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız.

Aktif karbon koku filtresi

Aktif karbon filtreleri, havada sürekli bulunan polen, amonyak kokusu ve su buharının giderilmesi için kullanılır. Aktif karbon elementi, su buharını aktif karbon moleküllerinin yüzeyine bağlayarak bulunmaz eder. bununla beraber türlü hastalıklara neden olan yaklaşık 0,01 mikron büyüklüğündeki parçacıkları ortadan kaldırarak solunan havayı arındırır.

Çıkarılıp yıkanabilen ön filtre özelliği:

Ortamda bulunan toz ve polen bu gibi partikülleri yüzeye bağlayıp yoktur ederken çıkarılıp yıkanabilme özelliğiyle hem pratik biçimde sökülüp takılır hem de uzun ömürlü kullanım sağlar, sağlığınızı korur.

Vestel klimalar hakkında daha fazla bilgi almak için vestel klima servisimizi arayarak uzman teknisyenlerimizden bilgilere ulaşabilirsiniz.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

One Response so far.

  1. ferhat diyor ki:

    Çok güzel bir klima kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok herkeze tavsiye ediyorum kullanışı basit duvardada çok şık duruyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>