Vestel döşeme tipi inverter klima


VESTEL   DÖŞEME TİPİ INVERTER KLİMA 18

Vestel döşeme tipi inverver 18 klima özellikleri hakkında gerekli bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz değerli Vestel kullanıcıları.

Vestel klima servisi olarak Vestel marka ve model klimalarının tanıtımını yapmaya deva ediyoruz. Sitemizde tanıtımı yapılan bütün klimaların teknik servis hizmetini sunuyoruz. Vestel döşeme tipi klimalarınız içinde uzman teknisyen personellerimiz sizlere hizmetin en iyisini ve kalitesini sunmak için her alanda kendini geliştirmek adına herşeyi yapmaya devam ediyor. Döşeme tipi klimaların genel temel özelliği Enerji Sınıfı (Soğutma): A Enerji Sınıfı, Soğutma Gazı: R410A Çevreci Gaz, DC Inverter Teknolojisi: Var, Sessiz Çalışma: Var.

Döşeme tipi klimamızın özelliklerinden bazıları şu şekildedir.

Sessiz çalışma özelliği , Çıkarılıp yıkanabilir ön filtre özelliği, Uyku modu özelliği, Kompresörü Koruyan 3 Dakikalık Gecikmeli Çalışma, Uyku modu, Turbo çalışma, Buz çözme, Nem alma fonksiyonu ve 24 saat ayarlanabilen zamanlayıcı özelliği ile oldukça kullanışlı bir klima.

Etiketler:, ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>