Vestel klima almak istiyorum


Vestel klima servisi olarak sıfır ve ikinci el klimalarınız firmamız tarafından satışı yapılmaktadır. Vestel klima servisi olarak İstanbul geneline teknik servis hizmeti sunuyor ve aynı zamanda sıfır ve ikinci el klimalarının satışını yapıyoruz. İkinci el klimalarınız firmamız tarafından 1 yıl garanti kapsamına alınıyor ve montajıda firmamız tarafından yapılıyor.

İkinci el klima aldığınız taktirde eksiksiz olarak montajı yapılıyor ve çalışır halde size teslim edildikten sonra firmamız tarafından 1 yıl garanti kapsamına alınıyor ve 1 sene içerisinde herhangi bir yedek parça arızasında veya diğer başka sorunlardan dolayı meydana gelen arızalara ücretsiz olarak hizmet sağlıyoruz. Vestel klimalar alt yapısı ile şuanda Türkiye’nin en lider klima markasıdır.

A sınıfı ve iverter klimalar da firmamız tarafından sıfır temin edilmekle beraber çok az da olsa ikinci elleride firmamız tarafından temin edilebilir. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda her boyutta klimalar temin edilebilir. Klima satışı firmamız tarafından yapılır satışı yapılan sıfır ve ikinci el klimalar garanti kapsamındadır. Sıfır klimaların 3 yıl ile 5 yıl arasında değişen garanti süreleri bulunmaktadır.

Etiketler:, ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>