vestel klima gaz şarjı


Vestel marka ve model klimalarınızın ısıtmama ve soğutmama nedenlerinin en başında gelen sorun gaz eksikliğidir. Kullandığınız klimalarınız ısıtmıyor veya soğutmuyorsa ya motorunda sorun vardır yada gazı eksilmiş demektir. Klimalarınızın gazını tamamladıktan sonra büyük bir olasılıkla başka bir sorun yoksa ısıtmaya veya soğutmaya devam edicektir. Özellikle yaz aylarında sıkca karşılaştığımız ”klimamız soğutmuyor” sorunlarının tamamında gaz eksikliğinin neden olduğu sorunlarla karşılaşılmıştır.

Klimalarınızın gazının eksilmesinin bir diğer nedenide klimalarınızın bakımsızlığından kaynaklanmaktadır. Klimalarınızın mutlaka yaz öncesi eğer ısıtmalı ise kış öncesi bakımını yaptırmanızı uzmanlarda önermektedir. Bakımı yapılan klimanın size faydası çok olucaktır. Nasıl mı ? Öncelikle klimanızın verimli çalışmasını sağlayacaktır. Daha iyi ısıtıp daha iyi soğutacak ve elektrik tüketimindede gözle görülür bir azalma olucaktır.

Etiketler:, ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>