Vestel klima montajları


Vestel klima servisi olarak vestek marka ve model klimalarınızın montaj hizmetlerini karşılıyoruz. Türkiye’nin en çok kullanılan ve tercih edilen kliması olan Vestel klimalar için firmamız tarafından servis ağına oldukça önem vermekteyiz.

İstanbul’un genelini kapsayan ve bütün ilçe, semt ve mahalleler de içinde olmakla beraber servis hizmeti sunan vestel klima servisi haftanın yedi günü çalışarak sizlere aralıksız hizmet sunuyor. Aldığınız klimalarınız veya taşınma ve diğer nedenlerden ötürü kaynaklanan söküm takım yani montaj ve demontaj işlemleriniz uzman teknisyenlerimiz tarafından en kısa sürede gerçekleştirilir.

Klima montajı göründüğü kadar kolay olmayan bir iştir değerli müşterilerimiz. Günümüzde internetin yaygınlaşmasıyla beraber ortaya çıkan korsan klimacıların yaptığı montajların herhangi bir dayanıklılığı yoktur ve ileride klimanızla ilgili bir sorun olduğunda bu kişilere ulaşmanız çok zor hatta imkansız olabilir. Bunun önüne geçmek için Google de yer alan korsan klimacıların vermiş olduğu reklamlardan mümkün olduğunca uzak durmanızı şiddetle sizlere tavsiye ederiz.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>