Vestel klima neden ısıtmaz ?


Yazın serinlemek için kullandığınız klimaları kışında ısınmak için kullanıyorunuz veya kullanmıyorsunuz. Kullananlar için bilgilendirme yapalım dilerseniz.

Vestel klima kullanıcılarının kışın klimalarını ısınmak için kullandıklarında klimalarının ısıtmadığını farketmeleri halinde bilinmeledirki klimanın motoru yani dış ünitesi ya devreye girmiyordur yada klimanın gazı eksilmiş veya komple bitmiş olabilir. Klima gazın yazın nasıl serinletmek için başlıca bir ihtiyaçsa kışında ısıtmak için en önemli etkenlerden biridir değerli müşterilerimiz.

Eğer klimanız ısıtmıyorsa o zaman servisimizi arayarak teknisyenlerimizden gerekli bilgileri alarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Klimanın ısıtmaması durumunda sizin yapabileceğiniz hiçbirşey yoktur ve sadece servis müdahalesi ile sorununuz çözüme kavuşacaktır.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>