Vestel Klima Satışı


Vestel klima satışı, 2. el ve sıfır klima satışı. İkinci el klimalarda uygun fiyat

Vestel klima satışı, 2. el ve sıfır klima satışı. İkinci el klimalarda uygun fiyat

Firmamız servis hizmetinin yanında Vestel klima satışı da yapmaktadır. Sıfır ve ikinci el klima almak isteyen müşterilerimiz bizleri arayabilirler.

Yaz aylarında olmazsa olmazlarımızdan biri olan klimalar oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Firmamız gerek sıfır gerekse ikinci el klimaların satışını yapmaktadır. İkinci el klimalar son derece kullanışlı ve fazla yıpranmamış yani kullanılmamış klimalar. 4 yıllık klimalardan fazla klima satışı yapmıyoruz. Kentsel dönüşüm çerçevesinde edindiğimiz 1-2-3-4 yaşlarındaki 2. el klimaların satışı uygun fiyatlar ile müşterilerimize satılmaktadır. Vestel, Türkiye’nin yerli en büyük klima markasıdır. Bir çok alanda faaliyet göstermesine rağmen kalitesinden hiçbirşey kaybetmeyen Vestel özellikle klima sektöründe lider konumda.

İkinci el klima alırken mutlaka klimanızın çalışır halde olduğundan emin olunuz. Özellikle sökülürken klimaların gazlarını birçok servis depolamaz ve aldığınız klimayı taktırırken sizden yeniden gaz dolum ücreti almak isteyeceklerdir. Bu gibi durumlarda mutlaka klimayı almadan önce öğrenmenizi tavsiye ederiz. 2. el klima sektörüde sıfır klimalar kadar fazladır. Özellikle dar gelirli aileler için ikinci el klimalar son derece cazip gelmektedir. Vestel klima servisi , Teknik servisin yanında satış hizmetide sunarak ne kadar saygın ve büyük bir firma olduğunu ıspatlamış durumdadır. Kaliteli hizmet anlayışından vazgeçmeyen şirketimiz İstanbul geneline satış hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Sıfır klima satışlarımızda kredi kartı ile satışlarımızda mevcuttur. Bizden alacağınız sıfır klimalar en geç 24 saat içerisinde montaj edilmektedir. Ve garantiside aynı gün süresi içinde onaylanarak çalışır halde sizlere teslim edilecektir. İkinci el klima satışlarımızda klimalar şirketimiz tarafından 1 yıl garanti kapsamına alınarak 1 yıl içerisinde herhangi bir sorun olması durumunda servisimiz ücretsiz işlem uygulayacaktır.

Etiketler:, ,

Comments & Responses

3 Responses so far.

  1. Mehmet aydin diyor ki:

    Vestelden aldigim klimadan cok memnun kaldim. Sıfır degil ikinci el aldim klimayi ama 2 yildir sorunsuz kullanıyorum. Vestel gerçekten markalasmis ve kaliteli bir firma. Cok.memnunum vestel kullanmaktan

  2. Yunus diyor ki:

    Sifir vestel klima aldim ama montaj icin 10 gün sonrasina gun veriyorlar. Is yerime ikinci el vestel klima almak istiyorum 24 bin btu klima lazim alsam ne zamana montajini yapabilirsiniz

  3. Hande diyor ki:

    ikinci el vestel klima almak istiyorum ama çok eski olmasını da istemiyorum. eliniz de 2. el 3-4 yıllık vestel klimalar var mı acaba? Malum yaz geldi havalar da çok sıcak olacak diyorlar. 2. el klima almaya biraz çekiniyorum ama bilemiyorum iyi çıkarmı çalışır mı diye tedirginliklerim var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>