Vestel klima servis hizmetleri


Türkiye genelinde yaklaşık olarak 350’yi geçkin bölgede tüketicileri ile buluşan Vestel Klima Servisi, satış noktalarının yanı sıra Vestel markası ile birlikte çalışan tüm servislerde müşterileri için hizmet vermektedir.

Vestel Klima üzerine oluşabilecek tüm sorunlar için çözümler üreten ve uzman ekibi ile müşterilerinin memnuniyeti için çalışan Vestel Klima servisi ekibine 7 gün 24 saat boyunca en yakın yetkili servis üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile çok sayıda markaya ev sahipliği yapan Vestel Klima servisimiz, İstanbul’un çeşitli ilçelerinde hizmet vermektedir. Uzman ekibimiz ve uzun yıllardır biriktirmiş olduğumuz tecrübemiz ile Samsung, Beko, Arçelik ve Demirdöküm gibi en çok tercih edilen markaların klima ürünlerinin servis hizmetini üstleniyoruz. Amacımız ise en kısa sürede sorunları yerinde tespit ederek çözüme kavuşturmaktan geçiyor. Tabi ilk sırayı ise müşterilerimizin memnuniyeti alıyor.

Etiketler:, ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>