Vestel Klima Servisi


Hızlı, ekonomik, garantili ve donanımlı olan servis ağımız ile tüm İstanbul ve çevresinde vestel klima servisi montajı, bakımı, yer değiştirme, tamiri konusunda en kaliteli hizmeti sağlamaktayız. Vestel klima servisi olarak amacımız, siz değerli müşterilerimize hakketmiş olduğunuz kaliteli ve ekonomik hizmeti sunmaktır.

Vestel klima montajı, klima yer değiştirme işlemlerini, klima konusunda uzman ekiplerimiz ile sorunsuz bir biçimde koşulsuz müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirmekteyiz.
Sağlıklı bir yaşam koşulları için her yıl muhakkak klimalarınızın bakımlarının yapılması gerekmektedir. Nedeni ise bakımın gerçekleştirilmeyen klimalar en başta sinüzit, fibromiyalji, baş ağrısı, yüz felci en başta olmak üzere birçok hastalığa sebebiyet vermektedir. Bakımı gerçekleştirilmemiş olan klimalar bulunduğu mekana kötü ve ağır kokular yayabilir. Ayrıca ileride klimanızın çok çeşitli arızalar çıkmasına da sebebiyet verebilir.

Vestel klima servisi olarak biz, profesyonel ve deneyimli uzman kadromuz ile en uygun fiyat garantisi ile klimalarınızın bakımlarını gerçekleştirmekteyiz. Klimalarınızın bakımları sırasında dış ve iç üniteleriniz de kimyasal ilaçlar ile temizleyerek fanlarının temizliğini ve tozlarından arındırma işlemleriniz en titiz biçimde yapmaktayız. Ayrıca klimanızın bakımları sırasında gaz kontrollerini de yaparak, gazında eksilme olup olmadığını kontrol ediyoruz. Eksilme var ise gaz takviyesini de yapmaktayız.

İstanbul merkez ve tüm ilçelerinde vestel klima servisi olarak klimanızda oluşabilecek tüm arızaların tamirini de deneyimli uzman kadromuz ile orijinal yedek parça kullanarak yapmaktayız. Yaygın olan servis ağımız ile İstanbul ve çevresinde vestel klima servisi alanında en güvenilir ve hızlı hizmeti sağlamaktayız.

Etiketler:, ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>