Vestel klima servisleri


İstanbul Vestel klima servis hizmeti veren bir firma olarak, daima kaliteli çalışma anlayışı ile, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Vestel Klima servisi bünyesinde yaptığımız çalışmalar arasında, periyodik bakımlar, Vestel klima tamirleri, klima alım ve yer değiştirme işlemleri için montaj ve demontaj hizmetleri, klima arıza tespiti ve onarım çalışmaları, gaz ve klima bakır boru kontrolleri gibi çalışmalar bulunuyor.

Yazın sıcağını hoş bir serinliğe çeviren, kışın soğuğunda da içimizi ısıtan bu cihazlar için montaj ve bakım çok büyük önem taşıyor. Çünkü kaliteli cihaz satın aldıktan sonra, cihazın kurulumu ve temiz kullanımı, cihazın sağlıklı çalışmasını etkiliyor. Bu alanda üstün hizmet kalite anlayışına sahip olan firmamızı arayarak, klimanız ile ilgili her türlü deneyimimizden yararlanabilirsiniz. Özellikle periyodik bakımlar, klima bakımları için yapılması mutlaka gerekli olan bir işlemdir. Bu sayede bakteriler, ortamdan uzaklaştırılır ve cihazın verimliliği arttırılır.

Çeşitli kimyasal ilaçların doğru kullanımı ile yaptığımız bakımlar sayesinde, siz de cihazınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Klima bakım zamanından önce herhangi bir problem ile karşılaşıldığı taktirde, yine profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz. Gaz problemleri, boru sıkıntıları, dış ve iç ünitede oluşan arızalar ve diğer tekniksel sorunlar, eğitimli çalışanlarımızın doğru teşhisleri ile belirlenerek, en kısa sürede halledilmektedir. Siz tüketicilerimizin klima bakımında yapacağı en önemli temizlik, filtre temizliği olacaktır. Belirli aralıklar ile yapacağınız filtre temizliği dışındaki tüm soru ve sorunlarınız için, çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>