Vestel klima servisleri


Yaz aylarının yaklaşmasıyla yoğun temponun içine girecek olan Vestel klima servisimiz, Çalışmalarını bu yoğunluğu kaldırabilecek şekilde personel ve donanım anlamında geliştirmektedir.

Vestel gibi büyük bir markanın özel teknik servis hizmetini üstlenmiş olmak bizim için keyif verici bir durum olsada aynı zamanda büyük bir sorumluluk da aldığımızın göstergesidir. Bu yaz yine dolu dolu ve keyif alarak aynı zamanda müşterilerimize keyif vererek çalışmalarımızı aksatmadan sürdüreceğiz. Vestel klima bakımınız uzman teknisyenlerimiz tarafından dilerseniz yerinde yapılacak isterseniz klimanız sökülüp atölyemize alınarak bir takım testler eşliğinde bakımı yapılarak sizlere teslim edilecektir. Vestel klima gaz şarjı işlemleriniz yerinde ve gaz kontrol cihazımız sayesinde ne 1 gram eksik ne de 1 gram fazla olacak şekilde klimanızın lazım olduğu kadar gaz verilerek sizlere en iyi hizmeti sunacağımızdan hiç şüpheni olmasın. Vestel yaz kampanyaları sayesinde bizler daha çok müşteriye hizmet sağlarken, Sizlerde daha az paralar ödemiş olacaksınız. Toplu vestel klima bakımlarında, montaj demontajlarda, Söküm takımlarda ve diğer işlemlerde büyük indirimler yaparak yine müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Firmamız sektörün içinde uzun yıllardır var olan vestel klima servisleri ile rekabete her zaman hazır durumda olmuştur. Bizler hiç bir zaman rekabetten kaçmadık ve kaçmayacağız. Belki 20 yıldır bu işin içinde olan bir çok servisten daha iyi durumda ve konumdayız dersek bu hiç abartı olmaz. Müşterilerimize internet üzerinden, Arama motorları sayesinde ulaşarak telefonda gerekli bilgileri aldıktan sonra her açıdan destek sağlanır ve gerek duyulursa servis araçlarımız yönlendirilir. Vestel klima yer değiştirme işleminiz mi var ? O zaman servisimizi arayarak keşif için teknisyen arkadaşlarımız sizleri ziyaret ederek yerinde yapacakları keşif sayesinde size en doğru hizmeti ve en uygun fiyatı nasıl vereceği konusunda görüşlerini belirtsin.

Klimanıza bakım mı yaptıracaksınız, O zaman vestel klima bakım servisimiz sizler için hizmetinizde. Bakım ekibimiz tam donanımlı vestel klima bakımı ekipmanları ile adresinize gelerek klimanızın durumunu analiz ederek, Bakımınızın yerinde yapılıp veya atölyemize alınıp testler eşliğin de bakım yapılıp yapılmayacağını sizlere açıklamalarına izin veriniz. Klima nasıl ve hangi şartlarda atölye ye alınır. Vestel klimalarınızın bulunduğu ortama göre bu değişir, Kullanılan ortam aşırı kirli bir ortam ise ve klimanızın durumuda çok iyi değilse o zaman klimanızın atölyemizde bakıma alınmasını uygun görüyoruz.

Etiketler:, , , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>