Vestel Klima Soğutmuyor


Vestel klima soğutmuyor ise o zaman bir problem var demektir. Evleriniz de ve iş yerleriniz de kullandığınız Vestel klima soğutmuyor ise o zaman bir sorunla karşı karşıyasınız demektir.

Vesel klima servisimiz uzun yıllardır faaliyetlerini, çalışmalarını sürdürmektedir. Gerek internet üzerinden gerekse şubelerimizin bulunduğu ilçe, semt ve mahalle’lerde çevremizden gelen servis taleplerini en iyi şekilde değerlendirerek Vestel klima kullanıcılarına her zaman hizmetin en iyisini sunmak için çalıştık. Bu çalışmalarımızın karşılığı olarak da uzun yıllardır bu sektörün kemikleşmiş servisi olma yolunda önemli mesafeler katetmiş olduk. Bizlerin sıklıkla karşılaştığı bir çok soru var. Bu sorulardan biride müşterilerimizin sıklıkla bizlere aktardığı soru olan, Vestel klima soğutmuyor sorusu. Kullandığınız Vestel klima soğutmuyor ise büyük bir olasılıkla klimanızın içinde bulunan gaz bitmiş veya bitmek üzere olabilir.

Vestel klima soğutmuyor ise o zaman servisimizi aramanız gerekmektedir.

Ama bu demek değildirki klimanızın gazı yok, Diğer ve önemli olan bir konuda Vestel klimanızın motoru arıza yapmış yani bozulmuş olabilir. Motor bozulduğu için fan devreye girmez ve Vestel klima kesinlikle soğutmaz. Ama biz bu soruya genel olarak Vestel klimanın gaz’ı bitmiş olasılığı ile yaklaşarak müşterilerimizi bu şekilde yönlendiriyoruz. Veste klima soğutmuyor veya soğutuyor ama fazla bir soğutma yapmıyor diyorsanız o zaman servis çağımanız gerekmektedir. Klima gz ölçme cihazı ile Vestel klimanızın içinde ne kadar gaz var tespit edilerek gerektği kadar gaz dolumu klimanıza yapılır. Vestel klima servisi olarak çalışmalarımızı ve ekip arkadaşlarımızı her zaman güncel ve çalışmaya hazır tutuyoruz.

Vestel klima servisimizin sağladığı bir diğer hizmet ise klima bakımıdır. Vestel klima bakımlarınızı zamanında yaptırmanız Vestel klimanızın daha iyi soğutmasına ve uzun süre arıza yapmamasına neden olacaktır. Vestel klima bakım ekibimiz sayesinde bakım işlemleriniz yerinde yapıldığı gibi aynı zaman da atölyemiz de elektronik cihazlar kullanılarak da bakımı mümkündür. Servisimiz teknolojinin bütün nimetlerinden yararlanabildiği kadar yararlanmaktadır. Amacımız müştrilerimize hizmetin en iyisini, kalitesini sunarak müşterilerimiz ile olan ilişkimiz tek seferlik değil uzun soluklu çalışma imkanı bulmaktır. Daha detaylı bilgi almak için lütfen 0212 451 88 90 telefon numarasından bizi arayınız.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>