Vestel Klima Sökme Takma Servisi


Yaz ve kış demeden her mevsim bulunduğumuz yeri iklimlendirmek için klima kullanıyoruz. Artık klimalar bir lüks değil ihtiyaç haline gelmiş durumda. Vestel klima servisi olarak siz değerli tüketicilerimizi klima alımlarında ve kullanımı esnasında dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalara değinmek istiyoruz.

Öncelikle bulunduğunuz yerin iklim koşullarını göz önüne alarak ve klimayı kullanacağınız alanında büyüklüğünü hesaplayarak doğru klimayı seçmelisiniz. Eğer küçük bir oda için 24000 BTU klima tercih ederseniz, bu klima size fazla gelir, fazla enerji harcar ve en önemlisi ise hasta eder. Özellikle de yaz aylarında, aşırı soğutması nedeni ile hastalığa sebebiyet verir. Vestel klima takma sökme servisi olarak sizlere her türlü kolaylığı sağlıyoruz. Klima alırken ve klimanızın montajı için, mutlaka klima konusunda uzman bir destek almalısınız.
Aldığınız klimanın ya da mevcutta olan klimanın doğru yere montajının gerçekleştirilmesi ile birlikte hem az enerji harcayarak faturalarınızda düşüş yaşarsınız hem de yüksek verim alırsınız. Bu sayede ne sağlığınız ne de cebiniz zarar görmemiş olur.

Sağlığınız için klimanızın filtresi çok önemlidir. Doğru filtre kullanımı ile sağlıklı alanlar oluşturursunuz. Doğru filtre kullanarak mekândaki bakteri, toz ve alerjen maddeleri de temizlemiş olursunuz. Klimalarınızın sağlığınız açısından yapılması ve önemsenmesi gereken en önemli nokta ise periyodik bakımlarıdır. Periyodik bakımı yapılan bir klima kolaylıkla bozulmaz ve hatta klimanızın ömrünü de uzatmış olursunuz. Bakımı gerçekleşmiş olan klimanızdan az enerji harcayarak daha fazla verim alırsınız ve en önemlisi ise büyük bir arıza çıkmadan, klimanız bozulmadan önleminizi alabilirsiniz.

Etiketler:, ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>