Vestel klima söküm takım


Vestel klima servisi sizlere klimalarınızın söküm ve takım işlemlerinide sunuyor. Evinizimi taşıyorsunuz? Veya klimanızın yerinimi değiştiriceksiniz? İşte bu durumlarda yapmanız gereken tek şey firmamızı aramak. Uzman teknisyen kadromuz ile vestel marka ve model klimalarınızın söküm ve takım yani montaj işlemlerini aynı gün içinde gerçekleştiriyoruz.

Klimalarınızın sökümü sırasında yapılan işlemler sizlere artı kar sağlayacaktır. Klimalarınızı klimacıya veya kendiniz sökmeye kalkarsanız büyük olasılıkla gazını boşaltmış olucaksınız, Ama klima servisi olarak biz klimalarınızın sökümü sırasında klimanızın gazını içinde depolayarak aynı şekilde kalmasını sağlıyoruz.

Günümüzde klima gaz dolum ücretleri oldukça pahallı bir işleme denk gelmektedir. Klimanızın sökümüne vereceğiniz ücretten kat ve kat daha pahallı bir durumda olan gaz şarjı klimanızın gerek ısınmasını gerekse soğutmasını sağlayan en etkin gereçtir.

vestel klima

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>