Vestel Klimalar


Vestel klimalar Türkiye’nin yerli olarak üretim yapan en büyük klima sanayisidir. Dünya’da ve Türkiye’de önemli bir müşteri potansiyeline sahip olan Vestel klimalar kalitesi ile ön plana çıkıyor.

Vestel kliams servisi

Vestel kliams servisi

Özellikle Türkiye’nin en büyük yerli üretimini yapan Vestel, Klimaları üzerine yaptığı yatırımı sayesinde klima sektöründe önemli bir pazara sahiptir. Biz vestel klima servisi olarak satıştan sonra ve garanti bitiminden sonra vestel klimalarınız için teknik servis hizmeti sunuyoruz. Vestel klimalar çok dayanıklı ve en son teknolojiler kullanılmış olsa bile mutlaka arıza yapmaya müsait cihazlardır. Vestel klimalar Türkiyenin her yerinde yaygın olarak kullanıldığı için servis olarakta oldukça yoğun ve kalabalık servis ağına sahip. Ama ne kadar çok servis ağı olsada yinede müşterilerine hizmet anlamında sunacağı hizmet yetmiyor ve bu sayede devreye biz özel teknik servisler giriyor. Bizler yetkili servis olmasakta vestel klima montajı, vestel klima demontajı ve vestel klima bakımı gibi ihtiyaçlarınızı hassasiyetle ve özenle gerçekleştiriyoruz.

Yaz aylarında sıklıkla kullanılan klimalar aynı zamanda yine yaz aylarında satış konusunda çok büyük bir yoğunluğa sahip. Vestel klima alan müşterilerimize satış sonrası ücretsiz montaj hizmeti sunan firma bu sayede müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutuyor. Dediğimiz gibi yaz aylarında yoğun talep oluyor ve vestel bu talebi satış konusunda desteklesede satış sonrası montaj konusunda desteklemekte zorlanıyor. Vestel‘in zorlandığı bu dönemde devreye biz giriyoruz ve sizlere vestel aracılığı ile hizmet sağlıyoruz. Taşeron olarak devam eden çalışmalarımız sayesinde müşterilerimizi memnun bırakarak tekrardan çalışma imkanı fırsatı bulmak için çabalıyoruz.

İstanbul’da faaliyet gösteren şirketimiz, Anadolu ve Avrupa yakasında oluşturduğu şubeler ile Vestel klima kullanıcılarına aynı gün servis hizmeti sağlıyor. Yoğunluğumuzdan dolayı haftanın tamamında vardiya sistemi ile de çalışmalarımızda herhangi bir şekilde aksama olmadan kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde müşterilerimize hizmetimiz devam etmektedir. Önceliğimiz her zaman müşterilerimiz olmuştur ve bu önceliğimiz sayesinde sektörde tanınan, saygın ve itibar sahibi bir kuruluş olarak adımızdan sıklıkla söz ettirmişizdir. Bizlerin kendimizi övmesi kadar doğal birşey tabiki olamaz ama müşterilerimizden aldığımız tepkilere dayanarak bunları size vicdanımız rahat bir şekilde aktarabiliyoruz. Vestel klimalar sektörün önemli bir parçasını oluşturuyor. Bizlerde bu önemli parçaya yakışır şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

One Response so far.

  1. vestelci diyor ki:

    Gerçekten son yıllarda kalitesini arttıran vestel klimalar oldukça sağlam ve dayanıklı. Evim de ve iş yerimde kullanıyorum hiç sorun yaşamadım ama bakım için servis çağırdığımda bir hafta beklemek zorunda kalıyorum bunuda anlamış değilim açıkcası.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>