Vestel Klimam Neden Isıtmıyor


Vestel klimanız neden ısıtmıyor, ne için ısıtmıyor bugün sizlere bu konu hakkında elimizden geldiğince, dilimizin döndüğü kadar açıklamalarda ve bilgilendirmelerde bulunucaz.

Ev ve İş yerlerinizde kullandığınız Vestel klimalarınızın ısıtmadığında veya hiç ısıtmadığından yada az ısıttığından şikayetlerinizi firma olarak sıklıkla duyuyoruz. Şimdi bizler bunları ne kadar az duyarsak o kadar iyi. Bu hem bizim için hemde sizin için daha iyi olur düşüncesindeyiz açıkcası. Bugünkü yazacağımız bilgilendirme umarım ihtiyacı olan herkezin işine yaramaz. Birçok klima firması bu konuda müşterilerine bilgi vermiyor ve servis kaydı oluşturarak en az servis ücreti alırız düşüncesi ile haksız kazanç sağlıyor.

Vestel klimalarınızın ısıtmama gibi bir sorunu var ise bunun en temel sorunu gazının eksik olması veya gazının tamamen bitmesinden kaynaklı bir sorundur. Vestel klimanızın gazı tam anlamıyla bittiyse klimanız ısıtmaz, sadece üfleme yapar ve bunu devam ettirirseniz klimanızın motorunu yakabilir ve kullanılamaz hale getirebilirsiniz. Bir diğer sorun ise klimanızın bakımı, Klimanıza uzun zaman bakım yaptırmadıysanız eğer buda klimanıza zarar verir ve yeteri kadar ısıtmamasına neden olur.

Klimanız ısıtmıyorsa ve sadece üflüyorsa bu motorun devreye girmediği anlamınada gelir ve klimanızın motorunda sorun var demektir. Tabi sizin bunları anlamanız sorunun neyden kaynaklandığını anlamanız biraz zor ama yinede servis aramanızı öneririz.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>