Vestel klimam sesli çalışıyor


Vestel marka ve model klimanız var ve klimanız sesli mi çalışıyor? Evet dediğinizi duyar gibiyim değerli müşterilerimiz malum klimalarınızın dış ünitesi diye tabir edilen dış motoru genelde kullanım alanlarında dışarıda kalıyor ve yağmur çamur herşeye karşı korumasız kalıyor. Bu nedenle klimanızın dış ünitesi bozulmaya yatkın. Vestel klimanız ses yapıyorsa yani sesli çalışıyorsa büyük ihtimal motor fanında bir sorun olabilir bu nedenle yapmanız gereken tek şey servisimizi aramaktır. Kendiniz klimalarınıza müdahale etmeniz durumunda sorunun dahada büyümesine neden olabilirsiniz. Unutmayınız ki klima teknisyenlerimiz uzun bir eğitimin ardından teknisyen konumuna geliyor bu nedenle bilinçsiz ve gereksiz bir müdahale klimadaki sorunun dahada büyümesine neden olabilir ve arızanın boyutunu arttırabilir.

Vestel klimalar türkiyede en çok klimaların başında gelmektedir. Bu nedenle de firmamız müşterilerine her türlü kolaylığı ve güler yüzlü servis hizmetini ona göre sunuyor. Müşterilerimiz bizler için çok değerlidir. Unutulmamalıdırki bizim ekmek paramızı siz veriyorusunuz. Firmamız tarafından herhangi bir sorunla karşılaştığınızda lütfen iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak gerekli konularda bilgilendirme yaparsanız bizde konuyla alakalı en kısa sürede gerekeni yapıcamızdan asla ve asla şüpheniz olmasın.

Etiketler:, ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>