Vestel klimam soğutmuyor


Vestel klima servisi olarak sizlere yaptığımız bilgilendirmelerin bu haftaki konusu Klimanızın neden soğutmadığı hakkında olucak değerli müşterilerimiz. Bizlere gelen birçok şikayetlerin ilk sıralarında yer alan klimanın soğutmama nedeni neymiş hep beraber öğrenicez.

Soğutmayan klimalarının başlıca nedeni klimanın gaz eksikliğinden gelir. Klima teknik servisi olarak bunun çözümüde gazı azalan yani eksilen klimanızın gaz şarj işleminin yapılmasıdır. Tabiki klimanızın soğutmama nedeni sadece gaz dan ibaret değildir. Klimanızın dış ünite tabir edilen motor kısmı devreye girmediği zaman da klima soğutmaz ve ılık ılık üfleme yapar. Çoğu müşteri bu şekilde klimayı çalıştırır ve klimanın motorunun bozulmasını yani yanmasını sağlar. Yani klimanız soğutmuyorsa klimanızı kapatarak hemen servis çağırmalısınız aksi halde daha büyük nedenler ortaya çıkar ve yüklü mitarda ücretler ödemek zorunda kalabilirsiniz. Garantili ve kaliteli hizmet için vestel klima servisi hizmetleri daima hizmetinizde.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>