Vestel Raindrop inverter klima


 

Vestel raindrop inverter 24 A klima teknik özellikleri ve hakkındaki bilgileri detaylı bir şekilde bu yazmızda sizlerle paylaşacağız.

Vestel raindrop inverter 24 a klima oldukça sağlam ve dayanıklı yeni nesil bir klimadır. Yüksek enerji tasarrufu ile müşterilerimizden de oldukça talep edilen ve kullanan müşterilerimizinde oldukça memnun kaldığı raindrop inverter 24 a klimalarımızın teknik ve genel özellikerlerini dilerseniz sizlerle paylaşmaya başlayalım.

Önce ana özelliklerinden bahsedelim:

Enerji Sınıfı (Soğutma): A Enerji Sınıfı, Soğutma Gazı: R410A Çevreci Gaz, DC Inverter Teknolojisi: Var, Follow Me Takip Tuşu: Var, Sessiz Çalışma: Var, İyonizer: Var

Genel bilgileri ise şu şekilde:

+BTU, Follow me takip tuşu özelliği, Sessiz çalışma özelliği, İyonizer, Aktif karbon koku filtre özelliği, Catechin Filtre, Çıkarılıp Yıkanabilen Ön Filtre, Otomatik İç Ünite Temizleme Özelliği, Kompresörü Koruyan 3 Dakikalık Gecikmeli Çalışma, Uyku modu, Turbo çalışma, Buz çözme özelliği, Nem alma fonksiyonu, Otomatik 4 Yönlü Hava Salınımı ve 24 Saat Ayarlanabilen Zamanlayıcı özelliği ile popüler bir klimadır.

Etiketler:, ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>