Vetel Raindrop inverter 12 A++ Klima


VESTEL  RAINDROP INVERTER 12 A++ KLIMA

Vestel raindrop inverter klima modeli yeni nesil A sınıfı klimalar arasında en çok tercih edilen kullanışlı ve dayanalıklı klima.

Vestel klimalar arasında sessiz çalışma özelliği ile tam donanımlı bir klima olan raindrop inverter 12 btu klimadır. Minimum enerji tüketimi ile oldukça ekonomik bir çalışma sistemine sahip olan klima yüzde 10 dan fazla performans üreterek gerçekten sizlere oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Followme takip tuşu ile klimanızın oda sıcaklığını iç ünite üzerindeki sensörler değil klima kumandası üzerindeki sensörler sayesine ayarlamaktadır. Saniyede ortama yaydığı 1,3 milyar negatif iyon yardımıyla (50.000/cm3) hem negatif elektriği hem de üzerinizdeki stresi anında alır. iyonlar, yakaladıkları toz ve bakteri benzeri kirleticileri havadan arındırır; doğadan gelen ferah esinti bırakır. 1 cm3’teki ortalama negatif iyon adedi şelale beraberinde 50.000, deniz kıyısında on.000, şehirde 1.000, iş yeri ortamında 50\`dir.  Silver iyon Filtre klima çalışırken üstünde bulundurduğu gümüş iyonlarını ortama yayarak bakterileri yok ederek yayılmasını engeller. Aktif karbon filtreleri, havada devamlı bulunan polen, amonyak kokusu ve su buharının giderilmesi için kullanılır. Aktif karbon elementi, su buharını aktif karbon moleküllerinin yüzeyine bağlayarak bulunmaz eder. bununla beraber türlü hastalıklara sebep olan yaklaşık 0,01 mikron büyüklüğündeki parçacıkları ortadan kaldırarak solunan havayı arındırır. Ortamda bulunan toz ve polen bunun gibi partikülleri yüzeye bağlayıp bulunmamakta ederken çıkarılıp yıkanabilme özelliğiyle hem kolay biçimde sökülüp takılır hem de uzun ömürlü kullanım sağlar, sağlığınızı korur.

Etiketler:, , ,

Comments & Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>